no heat exchangers, 790mm diam., 2124mm high, 9 G 6/4“ connections
in stock
Fleece insulation with plastic sheet on the surface, incl. top and bottom insulation.
| Code | 19496 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | IZOLACE PS 1000 N SE |
|---|---|
| Total volume | 960 l |
| Diameter | 790 mm |
| Code | 19496 |
| Units | pcs |
| Packaging | pcs |
| Packaging dimensions | 25 x 213 x 162 cm |
| Gross weight | 24 kg |