100 mm Chimney T-piece, M-M-F
| Code | 8214 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | BB005022 |
|---|---|
| Diameter | 100 mm |
| Code | 8214 |
| Units | pcs |
| Packaging | box |
| Packaging dimensions | 23 x 14 x 23 cm |
| Gross weight | 0,32 kg |
| Bulk type | none |
| Units in bulk packaging | 260 |
| Code | 8214 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | BB005022 |
|---|---|
| Diameter | 100 mm |
| Code | 8214 |
| Units | pcs |
| Packaging | box |
| Packaging dimensions | 23 x 14 x 23 cm |
| Gross weight | 0,32 kg |
| Bulk type | none |
| Units in bulk packaging | 260 |