100 mm Gasket, 2 lips, red, for flue
| Code | 1852 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | A1015064(077) |
|---|---|
| Diameter | 100 mm |
| Code | 1852 |
| Units | pcs |
| Packaging | poly bag |
| Packaging dimensions | 12 x 2 x 12 cm |
| Gross weight | 0,015 kg |
| Bulk type | carton |
| Units in bulk packaging | 16500 |
