160 mm Gasket, 2 lips, black, for PP
| Code | 12778 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | MGN16001 |
|---|---|
| Diameter | 160 mm |
| Code | 12778 |
| Units | pcs |
| Packaging | poly bag |
| Packaging dimensions | 9 x 25 x 1 cm |
| Gross weight | 0,02 kg |
| Bulk type | pcs |
| Units in bulk packaging | 3120 |
| Code | 12778 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | MGN16001 |
|---|---|
| Diameter | 160 mm |
| Code | 12778 |
| Units | pcs |
| Packaging | poly bag |
| Packaging dimensions | 9 x 25 x 1 cm |
| Gross weight | 0,02 kg |
| Bulk type | pcs |
| Units in bulk packaging | 3120 |