200 mm Cap, PP, w. Condensate Trap & plug
| Code | 18877 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | BB017020 |
|---|---|
| Code | 18877 |
| Units | pcs |
| Packaging | pcs |
| Packaging dimensions | 23 x 15 x 23 cm |
| Gross weight | 0,36 kg |
| Bulk type | pcs |
| Units in bulk packaging | 260 |
| Code | 18877 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | BB017020 |
|---|---|
| Code | 18877 |
| Units | pcs |
| Packaging | pcs |
| Packaging dimensions | 23 x 15 x 23 cm |
| Gross weight | 0,36 kg |
| Bulk type | pcs |
| Units in bulk packaging | 260 |