200mm 90° Elbow, PP
| Code | 18874 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | BB017018 |
|---|---|
| Code | 18874 |
| Units | pcs |
| Packaging | pcs |
| Packaging dimensions | 55 x 33 x 27,5 cm |
| Gross weight | 1,56 kg |
| Bulk type | pcs |
| Units in bulk packaging | 36 |
| Code | 18874 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | BB017018 |
|---|---|
| Code | 18874 |
| Units | pcs |
| Packaging | pcs |
| Packaging dimensions | 55 x 33 x 27,5 cm |
| Gross weight | 1,56 kg |
| Bulk type | pcs |
| Units in bulk packaging | 36 |