60/100 mm 90° Elbow, Fe/Al, M-F
| Code | 7478 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | A2001699 |
|---|---|
| Diameter | 60/100 mm |
| Code | 7478 |
| Units | pcs |
| Packaging | box |
| Packaging dimensions | 19 x 15 x 20 cm |
| Gross weight | 0,75 kg |
| Bulk type | pallet |
| Units in bulk packaging | 312 |
| Code | 7478 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | A2001699 |
|---|---|
| Diameter | 60/100 mm |
| Code | 7478 |
| Units | pcs |
| Packaging | box |
| Packaging dimensions | 19 x 15 x 20 cm |
| Gross weight | 0,75 kg |
| Bulk type | pallet |
| Units in bulk packaging | 312 |