80-100 mm Pipe Guard for intake, black plastic
| Code | 12120 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | ZUAV52 |
|---|---|
| Diameter | 80 mm |
| Code | 12120 |
| Units | pcs |
| Packaging | none |
| Packaging dimensions | 16 x 16 x 16 cm |
| Gross weight | 0,06 kg |
| Code | 12120 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | ZUAV52 |
|---|---|
| Diameter | 80 mm |
| Code | 12120 |
| Units | pcs |
| Packaging | none |
| Packaging dimensions | 16 x 16 x 16 cm |
| Gross weight | 0,06 kg |