80 mm Adapter with Inspection, l = 0.21 m, PP
| Code | 11511 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | BB011094 |
|---|---|
| Diameter | 80 mm |
| Code | 11511 |
| Units | pcs |
| Packaging | none |
| Packaging dimensions | 23 x 22 x 14 cm |
| Gross weight | 0,34 kg |
| Bulk type | none |
| Units in bulk packaging | 345 |
| Code | 11511 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | BB011094 |
|---|---|
| Diameter | 80 mm |
| Code | 11511 |
| Units | pcs |
| Packaging | none |
| Packaging dimensions | 23 x 22 x 14 cm |
| Gross weight | 0,34 kg |
| Bulk type | none |
| Units in bulk packaging | 345 |