80 mm Air Intake Terminal, stainless steel grille
| Code | 6435 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | BB011016 |
|---|---|
| Diameter | 80 mm |
| Code | 6435 |
| Units | pcs |
| Packaging | box |
| Packaging dimensions | 12 x 12 x 104 cm |
| Gross weight | 0,75 kg |
| Bulk type | pallet |
| Units in bulk packaging | 160 |
