80 mm Cap w. Condensate Trap for T-piece (7424)
| Code | 7425 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | A1012064 |
|---|---|
| Diameter | 80 mm |
| Code | 7425 |
| Units | pcs |
| Packaging | poly bag |
| Packaging dimensions | 10 x 10 x 10 cm |
| Gross weight | 0,1 kg |
| Bulk type | carton |
| Units in bulk packaging | 1170 |

