80 mm Vertical Flue Terminal, PP, black
| Code | 11258 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | A5023168 |
|---|---|
| Diameter | 80 mm |
| Code | 11258 |
| Units | pcs |
| Packaging | none |
| Packaging dimensions | 26 x 27 x 144 cm |
| Gross weight | 4,535 kg |
| Bulk type | none |
| Units in bulk packaging | 28 |
| Code | 11258 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | A5023168 |
|---|---|
| Diameter | 80 mm |
| Code | 11258 |
| Units | pcs |
| Packaging | none |
| Packaging dimensions | 26 x 27 x 144 cm |
| Gross weight | 4,535 kg |
| Bulk type | none |
| Units in bulk packaging | 28 |