pump station and controller for CTC heat pumps
in stock
Ground-to-water heat pump, 11.8 kW heat output (at B0/W35), with 65°C max. flow temperature, high COP and very low noise level.
| Code | 12650 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | CTC ECOPART 412 |
|---|---|
| Output | 11.8 kW |
| Code | 12650 |
| Units | pcs |
| Packaging | none |
| Packaging dimensions | 70 x 98 x 80 cm |
| Gross weight | 185 kg |