Hemp 1000g De luxe
| Code | 10289 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | CANIMB1000 |
|---|---|
| Code | 10289 |
| Units | pcs |
| Packaging | poly bag |
| Packaging dimensions | 26 x 7 x 44 cm |
| Gross weight | 1 kg |
| Bulk type | carton |
| Units in bulk packaging | 10 |
| Code | 10289 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | CANIMB1000 |
|---|---|
| Code | 10289 |
| Units | pcs |
| Packaging | poly bag |
| Packaging dimensions | 26 x 7 x 44 cm |
| Gross weight | 1 kg |
| Bulk type | carton |
| Units in bulk packaging | 10 |