"Šrúbenie 1"" Fu/M"
| Code | 15723 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | EMV 110 830/590 3/4" |
|---|---|
| Valve type | three-way |
| Code | 15723 |
| Units | pcs |
| Packaging | pcs |
| Packaging dimensions | 19 x 9 x 20 cm |
| Gross weight | 1,78 kg |
| Code | 15723 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | EMV 110 830/590 3/4" |
|---|---|
| Valve type | three-way |
| Code | 15723 |
| Units | pcs |
| Packaging | pcs |
| Packaging dimensions | 19 x 9 x 20 cm |
| Gross weight | 1,78 kg |