0-120°C Thermometer, sheath l=150, 1/2”, d=63mm, rear conn.
| Code | 10474 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | TA6312015 |
|---|---|
| Installation manner | sheath into a tapping |
| Temperature | 120 °C |
| Code | 10474 |
| Units | pcs |
| Packaging | none |
| Packaging dimensions | 8 x 20 x 8 cm |
| Gross weight | 0,17 kg |
