125 mm Cap w. Condensate Trap for T-piece (14548)
| Code | 14574 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | BB015041 |
|---|---|
| Diameter | 125 mm |
| Code | 14574 |
| Units | pcs |
| Packaging | box |
| Packaging dimensions | 16 x 16,5 x 12 cm |
| Gross weight | 0,195 kg |
| Bulk type | pcs |
| Units in bulk packaging | 525 |
