60 mm Gasket, 3 lips, for PP
| Code | 4671 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | A1013020 (183) |
|---|---|
| Diameter | 60 mm |
| Code | 4671 |
| Units | pcs |
| Packaging | poly bag |
| Packaging dimensions | 7 x 16 x 1 cm |
| Gross weight | 0,005 kg |
| Bulk type | none |
| Units in bulk packaging | 26250 |
| Code | 4671 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | A1013020 (183) |
|---|---|
| Diameter | 60 mm |
| Code | 4671 |
| Units | pcs |
| Packaging | poly bag |
| Packaging dimensions | 7 x 16 x 1 cm |
| Gross weight | 0,005 kg |
| Bulk type | none |
| Units in bulk packaging | 26250 |