80/125 mm Adapter with Inspection Door, PP, M/F
| Code | 11265 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | A2006086 |
|---|---|
| Diameter | 80/125 mm |
| Code | 11265 |
| Units | pcs |
| Packaging | box |
| Packaging dimensions | 14 x 28 x 14 cm |
| Gross weight | 0,78 kg |
| Bulk type | box |
| Units in bulk packaging | 312 |
