80/125 mm Horizontal Flue Terminal, PP/metal
| Code | 7003 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | A2010012 |
|---|---|
| Diameter | 80/125 mm |
| Code | 7003 |
| Units | pcs |
| Packaging | none |
| Packaging dimensions | 14 x 14 x 104 cm |
| Gross weight | 2,52 kg |
| Bulk type | none |
| Units in bulk packaging | 104 |
| Code | 7003 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | A2010012 |
|---|---|
| Diameter | 80/125 mm |
| Code | 7003 |
| Units | pcs |
| Packaging | none |
| Packaging dimensions | 14 x 14 x 104 cm |
| Gross weight | 2,52 kg |
| Bulk type | none |
| Units in bulk packaging | 104 |