80 to 100 mm Boiler Adapter, PP
| Code | 9682 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | BB005065 |
|---|---|
| Diameter | 80 mm |
| Code | 9682 |
| Units | pcs |
| Packaging | box |
| Packaging dimensions | 17 x 16 x 54 cm |
| Gross weight | 0,71 kg |
| Bulk type | box |
| Units in bulk packaging | 108 |
| Code | 9682 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | BB005065 |
|---|---|
| Diameter | 80 mm |
| Code | 9682 |
| Units | pcs |
| Packaging | box |
| Packaging dimensions | 17 x 16 x 54 cm |
| Gross weight | 0,71 kg |
| Bulk type | box |
| Units in bulk packaging | 108 |