Capillary Spring, small, 1/2", stainless steel
| Code | 10845 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | 4555.20.0A-NEREZ |
|---|---|
| Code | 10845 |
| Units | pcs |
| Packaging | none |
| Packaging dimensions | 3 x 2 x 1 cm |
| Gross weight | 0,001 kg |
| Bulk type | none |
| Units in bulk packaging | 10000 |
| Code | 10845 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | 4555.20.0A-NEREZ |
|---|---|
| Code | 10845 |
| Units | pcs |
| Packaging | none |
| Packaging dimensions | 3 x 2 x 1 cm |
| Gross weight | 0,001 kg |
| Bulk type | none |
| Units in bulk packaging | 10000 |