Check valve, G 1/2“ M
| Code | 20 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | 4700.00.1A |
|---|---|
| Installation manner | capillary |
| Code | 20 |
| Units | pcs |
| Packaging | none |
| Packaging dimensions | 3 x 3 x 3 cm |
| Gross weight | 0,05 kg |
| Bulk type | carton |
| Units in bulk packaging | 400 |
| Code | 20 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | 4700.00.1A |
|---|---|
| Installation manner | capillary |
| Code | 20 |
| Units | pcs |
| Packaging | none |
| Packaging dimensions | 3 x 3 x 3 cm |
| Gross weight | 0,05 kg |
| Bulk type | carton |
| Units in bulk packaging | 400 |