DUO 390/130 N P Thermal Store with Immersed DHW Tank
| Code | 19131 |
|---|---|
| Availability | out of stock |
| Label | DUO 390/130 N P |
|---|---|
| Number of heat exchangers | 0 |
| Energy efficiency class | C |
| Separating metal sheet | yes |
| Total volume | 386 l |
| Diameter | 550 mm |
| Code | 19131 |
| Units | pcs |
| Packaging | pcs |
| Packaging dimensions | 70 x 200 x 76 cm |
| Gross weight | 116 kg |


