DUO 750/200 N P Thermal Store with Immersed DHW Tank
| Code | 19141 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | DUO 750/200 N P |
|---|---|
| Number of heat exchangers | 0 |
| Energy efficiency class | not applicable |
| Separating metal sheet | yes |
| Total volume | 748 l |
| Diameter | 750 mm |
| Code | 19141 |
| Units | pcs |
| Packaging | pcs |
| Packaging dimensions | 80 x 210 x 100 cm |
| Gross weight | 166 kg |


