Encased adjustable contact thermostat, 17-90°C
| Code | 10746 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | TS5310.54 (01) |
|---|---|
| Installation manner | contact |
| Temperature | 90 °C |
| Thermostat type | operating |
| Code | 10746 |
| Units | pcs |
| Packaging | box |
| Packaging dimensions | 11 x 6 x 13 cm |
| Gross weight | 0,195 kg |
| Bulk type | carton |
| Units in bulk packaging | 54 |
