Flange Gasket for RxBC tanks
diam. 170/112 mm
| Code | 1976 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | 524999999525 |
|---|---|
| Code | 1976 |
| Units | pcs |
| Packaging | none |
| Packaging dimensions | 16 x 1,5 x 16 cm |
| Gross weight | 0,05 kg |
| Bulk type | none |
| Units in bulk packaging | 50 |
diam. 170/112 mm
| Code | 1976 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | 524999999525 |
|---|---|
| Code | 1976 |
| Units | pcs |
| Packaging | none |
| Packaging dimensions | 16 x 1,5 x 16 cm |
| Gross weight | 0,05 kg |
| Bulk type | none |
| Units in bulk packaging | 50 |