Immersion capillary limiter, 1,3 capillary, limit fix 100 °C
Encased immersion capillary limiter, 1.3m long capillary. Fixed limit 100 °C.
| Code | 19548 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | TS95H20.52 |
|---|---|
| Installation manner | capillary |
| Temperature | 100 °C |
| Thermostat type | safety |
| Code | 19548 |
| Units | pcs |
| Packaging | pcs |
| Packaging dimensions | 11 x 8 x 15 cm |
| Gross weight | 0,2 kg |

