LGW 3A2 Air Pressure Switch, 0.4-3 mbar
| Code | 777 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | LGW 3A2 |
|---|---|
| Code | 777 |
| Units | pcs |
| Packaging | none |
| Packaging dimensions | 10 x 6 x 10 cm |
| Gross weight | 0,16 kg |
| Bulk type | none |
| Units in bulk packaging | 60 |
| Code | 777 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | LGW 3A2 |
|---|---|
| Code | 777 |
| Units | pcs |
| Packaging | none |
| Packaging dimensions | 10 x 6 x 10 cm |
| Gross weight | 0,16 kg |
| Bulk type | none |
| Units in bulk packaging | 60 |