Pressure gauge, 2.5 bar, d=63mm, G 1/4", bottom conn.
| Code | 294 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | MR63B04BB |
|---|---|
| Installation manner | into a tapping |
| Pressure | 2.5 bar |
| Code | 294 |
| Units | pcs |
| Packaging | poly bag |
| Packaging dimensions | 9 x 3 x 6 cm |
| Gross weight | 0,11 kg |
| Bulk type | carton |
| Units in bulk packaging | 100 |

