Pressure gauge, 6 bar, d=100mm, G1/2", bottom connection
| Code | 3320 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | MR10006BL |
|---|---|
| Installation manner | into a tapping |
| Pressure | 6 bar |
| Code | 3320 |
| Units | pcs |
| Packaging | box |
| Packaging dimensions | 11 x 4 x 14 cm |
| Gross weight | 0,24 kg |
| Bulk type | carton |
| Units in bulk packaging | 20 |
