Screw M4x5 for adjustable thermostat
| Code | 790 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | 93901 (4551.75.0A) |
|---|---|
| Code | 790 |
| Units | pcs |
| Packaging | none |
| Packaging dimensions | 1 x 1 x 1 cm |
| Gross weight | 0,001 kg |
| Bulk type | pcs |
| Units in bulk packaging | 2 |
| Code | 790 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | 93901 (4551.75.0A) |
|---|---|
| Code | 790 |
| Units | pcs |
| Packaging | none |
| Packaging dimensions | 1 x 1 x 1 cm |
| Gross weight | 0,001 kg |
| Bulk type | pcs |
| Units in bulk packaging | 2 |