SF20-2E Two-way Zone Valve
Zone valve with return spring, PN 10, two-way model SF-20-2-E, 3/4" M
| Code | 5784 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | 7.001.02066.0 |
|---|---|
| Connection | 3/4" |
| Kvs | 7 |
| Valve type | two-way |
| Code | 5784 |
| Units | pcs |
| Packaging | box |
| Packaging dimensions | 14 x 9 x 13 cm |
| Gross weight | 1,015 kg |
