Thermal Insulation for LK 840 Valve, small
Thermal Insulation for 1/2", 3/4" 1" M mixing valve
| Code | 14981 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | IZOLACE LK840 DO 1" |
|---|---|
| Valve type | three-way |
| Code | 14981 |
| Units | pcs |
| Packaging | box |
| Packaging dimensions | 15 x 11 x 15 cm |
| Gross weight | 0,1 kg |
