Thermal Insulation for LK 841 Valve, small
Thermal Insulation for 1/2“, 3/4“ 1“ M four-way mixing valve
| Code | 14983 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | IZOLACE LK841 DO 1" |
|---|---|
| Valve type | four-way |
| Code | 14983 |
| Units | pcs |
| Packaging | box |
| Packaging dimensions | 15 x 11 x 15 cm |
| Gross weight | 0,1 kg |
