Thermomanometer 0-120°C, 4bar, d=80 mm, G1/2", rear conn.
| Code | 10481 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | TI80004PA |
|---|---|
| Installation manner | into a tapping |
| Temperature | 120 °C |
| Pressure | 4 bar |
| Code | 10481 |
| Units | pcs |
| Packaging | box |
| Packaging dimensions | 14 x 8 x 10 cm |
| Gross weight | 0,16 kg |
