Anchor for slate tiles - stainless steel
| Code | 11574 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | REG-11574 |
|---|---|
| Code | 11574 |
| Units | pcs |
| Packaging | none |
| Packaging dimensions | 4 x 23 x 9 cm |
| Gross weight | 0,6 kg |
| Bulk type | none |
| Units in bulk packaging | 1 |
| Code | 11574 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | REG-11574 |
|---|---|
| Code | 11574 |
| Units | pcs |
| Packaging | none |
| Packaging dimensions | 4 x 23 x 9 cm |
| Gross weight | 0,6 kg |
| Bulk type | none |
| Units in bulk packaging | 1 |