Clamp Washer for hanging KTU solar collector
| Code | 7255 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | R-00149-101.01C |
|---|---|
| Code | 7255 |
| Units | pcs |
| Packaging | none |
| Packaging dimensions | 4 x 1 x 5 cm |
| Gross weight | 0,03 kg |
| Bulk type | none |
| Units in bulk packaging | 1 |
| Code | 7255 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | R-00149-101.01C |
|---|---|
| Code | 7255 |
| Units | pcs |
| Packaging | none |
| Packaging dimensions | 4 x 1 x 5 cm |
| Gross weight | 0,03 kg |
| Bulk type | none |
| Units in bulk packaging | 1 |