M8 Travelling Nut for mounting rails
| Code | 6925 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | 10982109080000 |
|---|---|
| Code | 6925 |
| Units | pcs |
| Packaging | box |
| Packaging dimensions | 9 x 6 x 8 cm |
| Gross weight | 0,4 kg |
| Bulk type | carton |
| Units in bulk packaging | 100 |
| Code | 6925 |
|---|---|
| Availability | in stock |
| Label | 10982109080000 |
|---|---|
| Code | 6925 |
| Units | pcs |
| Packaging | box |
| Packaging dimensions | 9 x 6 x 8 cm |
| Gross weight | 0,4 kg |
| Bulk type | carton |
| Units in bulk packaging | 100 |